Back

Hakkımızda

HB Örme Tekstil İstanbul’da bulunan ve yuvarlak örme kumaş üretiminde uzmanlaşmış bir şirkettir.

HB Örme Tekstil uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Türk tekstil sektöründe sürekli olarak genişlemekte ve gelişmektedir. 400 ton örme kumaş üretim kapasitesi mevcuttur. HB Örme Tekstil, üretim aşamalarında meydana gelebilecek tüm hataların önlenmesine yardımcı olan tekstil mühendisleri ve 5 yetenekli teknisyenler ile üretimini çok sistematik bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz, geniş üretim kapasitesi ve özellikle yıllarca biriktirdiği beceri ve kabiliyet ile Türkiye’nin en çok tercih edilen şirketlerinden biridir. Örnek olarak, siparişlerimizin önemli bir kısmı, araştırma ve geliştirme departmanımızın ürettiği ürünlerden meydana gelmektedir. Sahip olduğu bilgi birikimi ve sürekli Ar-Ge çalışmaları sayesinde firmamız, birim üretim maliyetlerini düşürürken, toplam kaliteyi sürekli olarak geliştirmeye gayret etmektedir.

HB Örme Tekstil, çok rekabetçi fiyatlarla üstün kalite ve hızla teslimat sağlamaktadır Şirketimiz toplam kaliteyi ve müşteri memnuniyetini arttırmak için yabancı şirketlerle ortak çalışma halindedir. Bu ortaklıklar, dikey olarak bütünleşmiş bir şirketin yararlarından yararlanmasını ve bunları müşterilere iletmesini sağlar.

Buna ek olarak da en önemlisi, doğanın duyarlılığına saygı duymakta ve çevreye karşı sorumlu davranmaktadır. Bu nedenle, OEKO-TEX sertifikasına sahiptir.

Üretimin herhangi bir sürecinde insan sağlığı için zararlı olabilecek hiçbir materyal kullanılmamaktadır. Sosyal sorumluluk sahibi bir şirket olarak HB Örme Tekstil, iş arkadaşlarımız için sağlıklı çalışma koşullarında ve çok modern tesisleşme ile üretim gerçekleştirmektedir. Şu anda HB Örme Tekstil, Dünya markası olan ZARA, HM, STRADIVARIUS, BERSHKA, MANGO, GEORGE gibi dev isimlerle çalışmaktadır. Şirketimiz kalite kontrolünü ve zamanında üretim tesliminin önemini çok iyi bilmektedir. Bu nedenle bölümlerimizi mantığımıza göre yönlendirdik.

SİZİ ARAYALIM ?
Bizimle İletişime Geçiniz
Mesaj veya telefon ile bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
H&B Örme Tekstil Hakkımızda
H&B Örme Tekstil Hakkımızda
H&B Örme Tekstil Hakkımızda
H&B Örme Tekstil Hakkımızda
H&B Örme Tekstil Hakkımızda
H&B Örme Tekstil Hakkımızda

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Gizlilik ve Çerez Politikası